Atribuită Cumpărare directă

pepsi 2,5 l, fanta 2,5 l, apa minerala 0,5 l , apa plata 0,5 l, magura, cocos, snikers, mere

Număr anunț
DA28579634
Autoritate contractantă
Oras Teius (CUI 4561960)
Furnizor / câștigător
DULCERIA SRL (CUI 37450730)
Cod CPV
15842300-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.346 RON
Valoare atribuită
3.346 RON
Data publicării
17.08.2021 00:00
Data finalizării
18.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.346 RON

din 3.346 RON estimat