Atribuită Cumpărare directă

Servicii de consultanta arhivare documente cu respectarea prevederilor Legii 16 / 1996 republicata in 2014, consultanta constituire dosare, ordonare si aranjare pe rafturi, consultanta intocmire documente de evidenta si manuire, consultanta intocmirea inventarelor arhivei pe ani si termeni de pastrare, precum si a proceselor verbale de selectionare a dosarelor cu termen de pastrare expirat ,

Număr anunț
DA28552658
Autoritate contractantă
Comuna Sieu Magherus (Consiliul local Sieu Magherus) (CUI 4426972)
Furnizor / câștigător
TINTA ADRIAN (CUI 20020700)
Cod CPV
79995100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.600 RON
Valoare atribuită
6.600 RON
Data publicării
11.08.2021 00:00
Data finalizării
12.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.600 RON

din 6.600 RON estimat