Atribuită Cumpărare directă

l.REZERVOR APA VERTICAL 1000 L -1 BUC 2.HlDROFOR.DAB AQUAJET. 102M - JBUC 3. PLUTTOR MECANIC '"QUICSTOP"-1 BUC 4.ROBINETI 6 BUC, SUPAPE, ACCESORII INSTALATII 7. SUPORTI REZERVOR APA 1000 L- I Buc,SUPORT REZERVOR HIDROFOR

Număr anunț
DA28496496
Autoritate contractantă
MUZEUL JUDETEAN SATU MARE (CUI 3897238)
Furnizor / câștigător
TEHNOARH CONS S.R.L. (CUI 42895971)
Cod CPV
45330000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.371 RON
Valoare atribuită
6.371 RON
Data publicării
02.08.2021 00:00
Data finalizării
03.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.371 RON

din 6.371 RON estimat