Atribuită Cumpărare directă

Demontare pompa sumersibila si inlocuire cu pompa Pedrolo-1buc,schimbat racorduri(conexiuni),schimbat conducte,si montaj CONF DEVIZ OFERTA NR847/196/02.08.2021

Număr anunț
DA28506011
Autoritate contractantă
COMUNA BARA (CUI 4548589)
Furnizor / câștigător
INSTAL CRIS CONSTRUCT SRL (CUI 21161824)
Cod CPV
45232150-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.126 RON
Valoare atribuită
19.126 RON
Data publicării
03.08.2021 00:00
Data finalizării
03.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.126 RON

din 19.126 RON estimat