Atribuită Cumpărare directă

150 buc buchet flori sezon format din: AMBALAJ, TREEFERN, EUCALIPT, FERIGA, TRANDAFIR, SANTINI, GYPSOPHILA in zilele de 13-14-15 August 2021.

Număr anunț
DA28561323
Autoritate contractantă
Centrul pentru Cultura si Arte "Carmen Saeculare (CUI 14125730)
Furnizor / câștigător
RUBYMA MUSIC ART SOUND S.R.L. (CUI 40700267)
Cod CPV
03121210-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.500 RON
Valoare atribuită
7.500 RON
Data publicării
12.08.2021 00:00
Data finalizării
12.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.500 RON

din 7.500 RON estimat