Atribuită Cumpărare directă

Proiectare retele de apa potabila si canalizare cu o lungime totala de pana la 30 km (studiu geo, DALI, documentatii pentru avize si acorduri conform CU).

Număr anunț
DA28495240
Autoritate contractantă
COMUNA RICIU (CUI 4375941)
Furnizor / câștigător
MARISA CONSTRUCȚII S.R.L. (CUI 43059990)
Cod CPV
71322200-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
126.050 RON
Valoare atribuită
126.050 RON
Data publicării
02.08.2021 00:00
Data finalizării
03.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

126.050 RON

din 126.050 RON estimat