Atribuită Cumpărare directă

CONFORM ADV 1212894/15.06.2021

Număr anunț
DA28595605
Autoritate contractantă
Primaria Orasului ghimbav (CUI 4801362)
Furnizor / câștigător
DIABET CENTER SRL (CUI 34917882)
Cod CPV
85141210-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
104.000 RON
Valoare atribuită
104.000 RON
Data publicării
19.08.2021 00:00
Data finalizării
19.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

104.000 RON

din 104.000 RON estimat