Atribuită Cumpărare directă

Parbriz Maz 107 - ref.11890/12.08.2021

Număr anunț
DA28609151
Autoritate contractantă
CT BUS S.A. (CUI 188390213601991)
Furnizor / câștigător
CRISROM OPTIMUM S.R.L. (CUI 44004098)
Cod CPV
14820000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.688 RON
Valoare atribuită
6.688 RON
Data publicării
23.08.2021 00:00
Data finalizării
23.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.688 RON

din 6.688 RON estimat