Atribuită Cumpărare directă

Aparat de aer conditionat marca NORDSTAR 12.000 BTU/h Pretul de achizitie per echipament reprezinta punerea in functiune a acestuia cu toate cheltuielite de deplasare si instalare incluse, precum: traseele frigorifice (in limita a 4ml de traseu frig); trasee evacuare condens; suporti unitati interioare si exterioare; legaturi electrice si materiale marunte.

Număr anunț
DA28507431
Autoritate contractantă
Casa Judeteana de Pensii Ilfov (CUI 13610442)
Furnizor / câștigător
ALPHA SERVICES INSTALLATION & CONSTRUCTION S.R.L. (CUI 22511863)
Cod CPV
39717200-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.300 RON
Valoare atribuită
3.300 RON
Data publicării
03.08.2021 00:00
Data finalizării
04.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.300 RON

din 3.300 RON estimat