Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat
ACHIZITIE ECHIPAMENTE MEDICALE CONFORM PROIECT „Controlul cancerului de coL uterin prin Acces echitabil la seRvicii de cAlitate: consolidarea capacității programului național de screening – CLARA”.
- Număr anunț
- CN1093231
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PITESTI (CUI 4122205)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.913.522,93 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data publicării
- 08.06.2026 13:01
- Anunț de atribuire
- CAN1171767
- Termen limită
- 09.07.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 390548-2026
- Documentație de atribuire
- DF1272503
Documente
Documentația de atribuire
Clarificări & decizii (2)
-
23.06.2026 12:21NotificareDecizie anulare loturi
-
11.06.2026 13:03Clarificare din oficiu automataClarificare generata automat ca urmare a modificarilor aduse documentatiei de atribuireClarificare_Oficiu_Erata_Automata_DF1272503.pdf
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
PRIMERA MED TECHNOLOGY SRL CUI 18858660
Subcontractanți 1
MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL CUI RO 24205100
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
PRIMERA MED TECHNOLOGY SRL CUI 18858660
Valoare atribuită
0 RON
din 1.913.522,93 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 1.913.522,93 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.