Atribuită
Cumpărare directă
Plan de situație documentații topografice suport pentru HCL – 1200 lei; plan de situație vizat de O.C.P.I. – 2000 lei/amplasament; documentații cadastrale – 2200 lei/buc; rapoarte de expertiză tehnică – 4500 lei/amplasament (se va negocia în funcție de complexitate); planuri parcelare terenuri cu vegetație – 3200 lei/buc (se va negocia în funcție de complexitate); documentație cadastrala înscriere drumuri în evidențele de cadastru și CF – 2000 lei/segment de drum; planuri de situație referitor la drumuri de orice fel - 1200 lei/km; identificarea în teren și cu date de CF a imobilelor din domeniul public și privat – 650 lei/amplasament; documentație cadastrală înscriere teren cu vegetație forestieră în evidențele de cadastru și CF - 200 lei/ha; documentații cadastrale înscriere pășuni în evidențele de cadastru și CF 150 lei/ha la care se adaugă TVA -valabil la data facturării; documentații cadastrale actualizare date imobil – înscrierea definitivă pentru imobilele înscrise provizoriu – 1100 lei; documetație suport pentru modificare / actualizare limită de UAT – 2000/km; documentații cadastrale de dezlipire/ alipire – 2000 lei/ ha (se va negocia în funcție de complexitate);
- Număr anunț
- DA28521185
- Autoritate contractantă
- Comuna Bistrita Bargaului (CUI 4347437)
- Furnizor / câștigător
- DM NORD SURVEY S.R.L. (CUI 41051117)
- Cod CPV
- 71250000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 70.000 RON
- Valoare atribuită
- 70.000 RON
- Data publicării
- 05.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 06.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.