Atribuită Cumpărare directă

Elaborarea documentatiei actualizate cu detalii de executie pe specialitati: arhitectura, rezistenta, securitate la incendiu, instalatii sanitare, instalatii electrice, instalatii de incalzire interioare, instalatii solare si termomecanice in punctul termic, instalatii de climatizare si ventilatii, supervizata de verificator de proiecte autorizat.

Număr anunț
DA28559817
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA NATIONALA DE EDUCATIE FIZICA SI SPORT (CUI 4267192)
Furnizor / câștigător
CARTEA CONSTRUCŢIILOR S.R.L. (CUI 42210040)
Cod CPV
79930000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
99.985 RON
Valoare atribuită
99.985 RON
Data publicării
12.08.2021 00:00
Data finalizării
16.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

99.985 RON

din 99.985 RON estimat