Atribuită
Cumpărare directă
Container Hendi pentru transport, izolat, 20 litri 2 Container pt transport termoizolant alimente, 10 lt, 320x(H)200 mm, inox, capac dublu securizat, Hendi 4 Cutie termoizolanta pentru transport / catering, 66 lt, pentru tavi GN 1/1, cu 5 santuri la distanta de 65 cm pentru tavile GN1/1, Hendi 6 Cutie termoizolanta pentru transport / catering,100 lt, pentru tavi GN 1/1, cu 8 santuri la distanta de 61 cm pentru tavile GN1/1, Hendi 4 Tava Hendi Gastronorm GN 1/1 65 mm 9 lt , gama Budget Line, otel inoxidabil 8 Tava Hendi Gastronorm GN 1/1 100 mm 14 litri, gama Budget Line, otel inoxidabil 8 Tava Hendi Gastronorm cu manere GN 1/2 150 mm, 9.5 l 6 Tava Hendi Gastronorm GN 1/3 65 mm 2.5 litri, gama Budget Line, otel inoxidabil 6 Tava Hendi Gastronorm GN 2/3 65 mm 5.5 lt , gama Budget Line, otel inoxidabil 6 Capac Hendi Gastronorm GN 2/3 - gama Kitchen Line, otel inoxidabil 6 Capac Gastronorm GN 1/2, 325x265 mm, inox, Hendi 6 Capac Hendi Gastronorm GN 1/3 - 325x176 mm 6 Capac Hendi Gastronorm cu fanta lingura servire GN 1/1 - gama Kitchen Line, otel inoxidabil 8 Polonic din otel inoxidabil, 100x400 mm 0.25 litri - Hendi Profi Line 3 Cleste servire din inox, Hendi, lungime 21.5 cm 8 Cleste Hendi pentru spaghetti, otel inoxidabil, 200 mm 4 Spumiera Hendi, otel inoxidabil, 115x430 mm, Kitchen Line 4 Conform ofertă și caiet de sarcini
- Număr anunț
- DA28582395
- Autoritate contractantă
- Universitatea din Bucuresti (CUI 4505502)
- Furnizor / câștigător
- BVG CONSULTING VISION SRL (CUI 35970051)
- Cod CPV
- 39221100-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.111 RON
- Valoare atribuită
- 11.111 RON
- Data publicării
- 17.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 19.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.