Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de asigurare răspundere civilă faţă de terţi, privind prejudiciile directe cauzate tertilor prin ridicarea autovehiculelor parcate neregulamentar Riscurile si sumele asigurate/persoana asigurata sunt urmatoarele: 1. Limita răspunderii pe perioada asigurată 50.000 euro 2. Limita răspunderii pe eveniment 25.000 euro Prima de asigurare este de 900 euro, fransiza: 5% din dauna minim 1000 euro pentru fiecare risc. Curs valutar din data de 20.08.2021 este de 4,9338 lei = 4.440,42 lei. Modalitatea de plata 4 rate. Valabiltatea politei este de 12 luni.
- Număr anunț
- DA28610191
- Autoritate contractantă
- SERVICII DE GOSPODARIRE URBANA PLOIESTI S.R.L. (CUI 27449967)
- Furnizor / câștigător
- RITTER.RO - BROKER DE ASIGURARE S.R.L. (CUI 26782334)
- Cod CPV
- 66516000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.440 RON
- Valoare atribuită
- 4.440 RON
- Data publicării
- 23.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.