Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asigurare de raspundere civila auto - RCA- pentru autovehiculul DJ14 VOE Pret polita RCA - 627,48 lei , perioada de valabilitate 12 luni, perioada de valabilitate incepe cu 26.08.2021 Asigurator Euroins pentru autovehiculul DJ31WDW Pret polita RCA - 673,80 lei , perioada de valabilitate 12 luni, perioada de valabilitate incepe cu 26.08.2021 RON Asigurator Euroins TOTAL 1.301,28 RON,

Număr anunț
DA28577093
Autoritate contractantă
Politia Locala a Municipiului Craiova (CUI 5764998)
Furnizor / câștigător
RITTER.RO - BROKER DE ASIGURARE S.R.L. (CUI 26782334)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.301 RON
Valoare atribuită
1.301 RON
Data publicării
17.08.2021 00:00
Data finalizării
17.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.301 RON

din 1.301 RON estimat