Atribuită Cumpărare directă

PACHET RCA 12 LUNI 3 MASINI PRET 1733.04 respectiv 577.68/ bucata BC 21 PLB, BC 22 PLB și BC 23 PLB DATA DE INCEPERE VALABILITATE 10.08.2021

Număr anunț
DA28530516
Autoritate contractantă
POLITIA LOCALA A MUNICIPIULUI BACAU (CUI 27993380)
Furnizor / câștigător
RITTER.RO - BROKER DE ASIGURARE S.R.L. (CUI 26782334)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.733 RON
Valoare atribuită
1.733 RON
Data publicării
09.08.2021 00:00
Data finalizării
09.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.733 RON

din 1.733 RON estimat