Atribuită Cumpărare directă

Prestari servicii de reparare si intretinere aparate de aer conditionat si a echipamentului conex din cadrul centrelor subordonate D.G.A.S.C.P.C. Constanta.

Număr anunț
DA28600765
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Constanta (CUI 16762887)
Furnizor / câștigător
PDA-INSTAL CLIMA SRL (CUI 38353581)
Cod CPV
50800000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.848 RON
Valoare atribuită
21.848 RON
Data publicării
20.08.2021 00:00
Data finalizării
23.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.848 RON

din 21.848 RON estimat