Atribuită
Cumpărare directă
Sapat, si indepartat pamant, - Turnat beton - montat fosa septica butoi, sapat si betonat - subzidire consolidare, sapat turnat beton , zidarie curatat caramida de mortar - zidarie geamur; - demontat scari - confectionat scari - cofrat beton intrare - aplicat rigips -tencuit -tras plasa- - aplicat glet - montat coltare spaleti - aplicat gresie - aplicat tencuiala decorativa - zugavit
- Număr anunț
- DA28558778
- Autoritate contractantă
- COMUNA SUPUR (CUI 3897114)
- Furnizor / câștigător
- PIRUI ERNEST PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 42691181)
- Cod CPV
- 45400000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.750 RON
- Valoare atribuită
- 17.750 RON
- Data publicării
- 12.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 16.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.