Atribuită Cumpărare directă

scandura salcam, diferite marimi conform solicitarii: grosime de la 2 cm pana la 5 cm. latime de la 8 cm pana la 25 cm.

Număr anunț
DA28549341
Autoritate contractantă
Comuna Ciucsangeorgiu jud. Harghita (CUI 4246114)
Furnizor / câștigător
CORECT TEAM SRL (CUI 10962835)
Cod CPV
03419000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.137 RON
Valoare atribuită
1.137 RON
Data publicării
11.08.2021 00:00
Data finalizării
12.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.137 RON

din 1.137 RON estimat