Atribuită Cumpărare directă

RCA LOGAN -EUROINS - 571,46 SIGNAL EXPERT - 139,00 ACP EUROINS - 120,00 TOTAL 830,46 RCA AB ABRAOS - EUROINS - 3709,75 ACP EUROINS -120,00 TOTAL 3829,75 RON

Număr anunț
DA28641511
Autoritate contractantă
PRIMARIA COMUNEI DELENI (CUI 4541203)
Furnizor / câștigător
DESTINE BROKER DE ASIGURARE-REASIGURARE SRL (CUI 21678074)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.660 RON
Valoare atribuită
4.660 RON
Data publicării
27.08.2021 00:00
Data finalizării
30.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.660 RON

din 4.660 RON estimat