Atribuită Cumpărare directă

Dorim sa achizitionam de la dvs asigurare RCA pt microbul scolar OPEL MOVANO, nr de inmatriculare AB-02-HIK, aflat in proprietatea primariei pentru un an de zile incepand cu data de 20.08.2021

Număr anunț
DA28525353
Autoritate contractantă
COMUNA SANTIMBRU (CUI 4562095)
Furnizor / câștigător
DESTINE BROKER DE ASIGURARE-REASIGURARE SRL (CUI 21678074)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.096 RON
Valoare atribuită
1.096 RON
Data publicării
06.08.2021 00:00
Data finalizării
09.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.096 RON

din 1.096 RON estimat