Atribuită
Cumpărare directă
LImitatoare de viteza cu inaltimea 45mm pentru incetinirea vitezei de pana la 25km/h.Acesta este folosit in apropierea scolilor,gradinitelor,in parcarile centrelor comerciale,benzinarii si toate zonele unde se doreste limitarea vitezei.Intra 2 bucati oe metru liniar .Este realizat din cauciuc ,culori alternative ,galben-negru.Sistemele de prindere se dau gratuit(diblu si surub). Dorim ca acestea sa fie 10 gabene si 10 negre.
- Număr anunț
- DA28554564
- Autoritate contractantă
- INFRASTRUCTURA S5 (CUI 42049115)
- Furnizor / câștigător
- EXPRESS OIL PICK-UP S.R.L. (CUI 39708640)
- Cod CPV
- 38571000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.000 RON
- Valoare atribuită
- 3.000 RON
- Data publicării
- 11.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.