Atribuită
Cumpărare directă
Stalp ornamental plastic cu teava metalica pentru incastrare in beton. Stalpul ornamental pentru delimitarea accesului pietonal este de culoare neagra, inaltimea de la nivelul solului este de 700 mm, iar diametrul exterior al stalpului ornamental de delimitare acces pietonal este de 110 mm. Cu sistem anti-rotire si anti-smulgere. Destinat separarii zonelor cu trafic pietonal de zonele cu trafic auto, stalpul ornamental pentru delimitarea accesului pietonal are o sectiune hexagonala si este confectoinat din material plastic cu protectie crescuta impotriva actiunii factorilor de mediu ce asigura mentinerea in timp a culorii produsului. Rezistenta mecanica a produsului pentru delimitarea accesului pietonaleste realizata prin ranforsarea continua in interiorul stalpului din plastic, pe toata lungimea, cu teava de otel.Pentru fixarea in sol teava metalica este prevazuta la partea inferioara cu un sistem anti-rotire, realizat cu doua platbande de otel sudate in ,,X" de o parte si alta a tevii. Sistemul de fixare in sol nu permite smulgerea stalpului ornamental pentru delimitarea accesului pietonal dupa instalare. La partea superioara a stalpului ornamental pentru delimitarea accesului pietonal este prevazut cu trei benzi din folie reflectorizanta pentru imbunatatirea vizibilitatii pe timp de noapte a acestuia.
- Număr anunț
- DA28554410
- Autoritate contractantă
- INFRASTRUCTURA S5 (CUI 42049115)
- Furnizor / câștigător
- EXPRESS OIL PICK-UP S.R.L. (CUI 39708640)
- Cod CPV
- 34942100-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 67.500 RON
- Valoare atribuită
- 67.500 RON
- Data publicării
- 11.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.