Atribuită Cumpărare directă

disc diamantat segmentat pentru asfalt, beton caramida

Număr anunț
DA28506964
Autoritate contractantă
INFRASTRUCTURA S5 (CUI 42049115)
Furnizor / câștigător
EXPRESS OIL PICK-UP S.R.L. (CUI 39708640)
Cod CPV
44511510-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
26.700 RON
Valoare atribuită
26.700 RON
Data publicării
03.08.2021 00:00
Data finalizării
04.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26.700 RON

din 26.700 RON estimat