Atribuită Cumpărare directă

Grinyi rasinoase Douglas 10/10cm

Număr anunț
DA28569825
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC INTRETINERE SI REABILITARE (CUI 31161422)
Furnizor / câștigător
TAMAŞ CUBIC FOREST S.R.L. (CUI 40296453)
Cod CPV
03419000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.600 RON
Valoare atribuită
3.600 RON
Data publicării
16.08.2021 00:00
Data finalizării
18.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.600 RON

din 3.600 RON estimat