Atribuită Cumpărare directă

pachetul contine executarea unui gard de beton armat cu lungimea de 60 ml si inaltime de 1.65m, ,turnarea de 9,4 mc beton in fundatie .pret fara tva

Număr anunț
DA28547067
Autoritate contractantă
COMUNA GIRCOV (PRIMARIA COMUNEI GARCOV) (CUI 5148319)
Furnizor / câștigător
BREAZU MARIO CONSTRUCT S.R.L. (CUI 43257173)
Cod CPV
45000000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.500 RON
Valoare atribuită
12.500 RON
Data publicării
11.08.2021 00:00
Data finalizării
17.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.500 RON

din 12.500 RON estimat