Atribuită Cumpărare directă

Liceul Teoretic ”Anastasie Basota” doreste sa achizitioneze anvelope pentru autoturismul Suzuki Vitara din dotarea liceului.

Număr anunț
DA28565058
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC ANASTASIE BASOTA (CUI 21591325)
Furnizor / câștigător
DUMIADRI LUX AUTO S.R.L. (CUI 40593861)
Cod CPV
34631400-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.600 RON
Valoare atribuită
1.600 RON
Data publicării
13.08.2021 00:00
Data finalizării
16.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.600 RON

din 1.600 RON estimat