Atribuită Cumpărare directă

CARTUS TN 2320 COMPATIBIL IMPRIMANTA BROTHER MFC L2700 DN, UNITATE CILINDRU PENTRU IMPRIMANTA MFC L2700 DN.

Număr anunț
DA28615169
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA PRAHOVA (CUI 11308414)
Furnizor / câștigător
MIVAL GROUP SRL (CUI 14157715)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
72 RON
Valoare atribuită
72 RON
Data publicării
24.08.2021 00:00
Data finalizării
25.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

72 RON

din 72 RON estimat