Atribuită Cumpărare directă

1.Silicon transparent-2buc x 23,00ron/buc=46,00ron,2.Silicon alb-2buc x 23,00ron/buc=46,00ron,3.Butelie gaz-2buc x 17,00ron/buc=34,00ron,4.Cositor-2buc x 105,00ron/buc=210,00,5.Snur etansare filete Loctite-2buc 55,00ron/buc,6.Perlator-20buc 7,00ron/buc=140,00ron,7.Robinet trecere 1/2-5buc x 21,00ron/buc=105,00ron,8.Niplu Alama-5buc x 5,00ron/buc=25,00ron,9.Set fixare lavoar-5buc x 6,00ron/buc=30,00ron,10.Racord flexibil 1-1/4 fi 40-32 -10buc x 18,00ron/buc=180,00ron,11.Baterie lavoar-6buc x 110,00ron /buc=660,00ron,12.Robinet coltar 1/2-1/2- 20buc x 21,00ron/buc=420,00ron,13.Robinet flotor Laguna-6buc x 66,00ron/buc=396,00ron,14.Clopot rezervor Laguna-6buc x 38,00ron/buc=228,00ron,15.Racord flexibil wc fi 110-4buc x 30,00ron/buc=120,00ron, 16.Furtun flexibil baterie 1/2- 8buc x 18,00ron/buc=144,00ron,17.Ipsos 1kg. -5buc x 5,00ron/buc =25,00ron. Total 2.919,00 ron

Număr anunț
DA28619906
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "VICTOR BABES" TIMISOARA (CUI 4269215)
Furnizor / câștigător
GENERAL COMPLEX CONSTRUCT S.R.L. (CUI 39111225)
Cod CPV
44411000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.919 RON
Valoare atribuită
2.919 RON
Data publicării
25.08.2021 00:00
Data finalizării
26.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.919 RON

din 2.919 RON estimat