Atribuită
Cumpărare directă
Se va transmite o oferta de pret pentru "SERVICII DE CONSULTANTA IN DOMENIUL HIDROGEOLOGIEI ". La intocmirea ofertei de pret se vor avea in vedere următoarele obiective principale : 1. Inventarierea surselor de apa exploatate de RAJA, determinarea si analiza indicatorilor specifici (NHd, NHs, debit exploatat din sursa, calitatea apei, etc.); 2. Analiza modului de exploatare a surselor; propunere de masuri de îmbunătățire si de reziliență la schimbările climatice; 3. Evaluarea surselor de poluare la sursa si a riscului de contaminarea apei brute 4. Analiza posibilităților de eliminare a neconformităților calitative (opțiuni de tratare sau alimentare din alte surse); 5. Suport in pregătirea documentațiilor pentru fundamentarea solicitării avizului de gospodărire a apelor și a autorizației de gospodărire a apelor. 6. Suport în activitățile de analiză și avizare în C.T.E a proiectelor de dezvoltare derulate de RAJA sau de dezvoltatori terți. Oferta se va transmite pana la data de 17.08.2021,ora 15 pe adresa de email : achizitii.publice@rajac.ro
- Număr anunț
- DA28566654
- Autoritate contractantă
- RAJA S.A CONSTANTA (CUI 1890420)
- Furnizor / câștigător
- VERIOTI ALEXANDRU PFA (CUI 39873825)
- Cod CPV
- 71351220-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 60.000 RON
- Valoare atribuită
- 60.000 RON
- Data publicării
- 13.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 17.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.