Atribuită Cumpărare directă

Brosura Format deschis A3 Format inchis A4 Suport 200g Tipar 4+4 Finisari capsare plastifiere mata integral

Număr anunț
DA28623458
Autoritate contractantă
SCOALA SUPERIOARA DE AVIATIE CIVILA (CUI 11534322)
Furnizor / câștigător
B. THESTORY SRL (CUI 35334330)
Cod CPV
22100000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.384 RON
Valoare atribuită
3.384 RON
Data publicării
25.08.2021 00:00
Data finalizării
30.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.384 RON

din 3.384 RON estimat