Atribuită Cumpărare directă

9 BIROURI CU TREI POSTURI+4 BIROURI CU UN POST

Număr anunț
DA28604992
Autoritate contractantă
SC. GIMNAZIALA "BASARAB I (CUI 29345199)
Furnizor / câștigător
VLAD IRIS MOB SRL (CUI 35740940)
Cod CPV
39151000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.680 RON
Valoare atribuită
11.680 RON
Data publicării
23.08.2021 00:00
Data finalizării
27.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.680 RON

din 11.680 RON estimat