Atribuită Cumpărare directă

analiza cost-beneficiu parc fotovoltaic in vederea depunerii proiectului LIGHT prin Mecanismul de finantare nerambursabila Innovation Norway

Număr anunț
DA28625967
Autoritate contractantă
COMUNA LUMINA (CUI 4671807)
Furnizor / câștigător
ORS CREATIVE LEARNING S.R.L. (CUI 41078376)
Cod CPV
79000000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.500 RON
Valoare atribuită
2.500 RON
Data publicării
25.08.2021 00:00
Data finalizării
27.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.500 RON

din 2.500 RON estimat