Atribuită Cumpărare directă

Servicii reconditionare profesionala pentru pardoseli placate cu marmura conform invitatiei nr. 3942/05.08.2021

Număr anunț
DA28553373
Autoritate contractantă
Universitatea Nationala de Arte ,,George Enescu (CUI 4540925)
Furnizor / câștigător
SLEFIREMAR S.R.L. (CUI 44344561)
Cod CPV
44911100-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
59.994 RON
Valoare atribuită
59.994 RON
Data publicării
11.08.2021 00:00
Data finalizării
12.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

59.994 RON

din 59.994 RON estimat