Atribuită Cumpărare directă

LUCRARI DE REPARATII PARCARE SI SANT CAROSABIL PARCARE GHERTA MARE (POMPIERI). PRETUL INCLUDE MANOPERA SI MATERIALELE: PLACA CAROSABILA, BORDURI, PAVAJ

Număr anunț
DA28649963
Autoritate contractantă
Comuna Turt (CUI 3896887)
Furnizor / câștigător
NIK & GRI SRL (CUI 16692285)
Cod CPV
45453000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
27.511 RON
Valoare atribuită
27.511 RON
Data publicării
30.08.2021 00:00
Data finalizării
31.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.511 RON

din 27.511 RON estimat