Atribuită
Cumpărare directă
Ridicari topografice pentru intocmirea planurilor “AS BUILD” dupa finalizarea lucrarilor de construire, planuri incluse in cartea tehnica a constructiei, pentru lucrari de : - constructii civile, indrustiale si agricole; - poduri, pasaje, pasarele si viaducte; - amenajarea pe verticala;
- Număr anunț
- DA28618571
- Autoritate contractantă
- Comuna Pesceana (CUI 2573942)
- Furnizor / câștigător
- CONEXIGENT S.R.L. (CUI 42917018)
- Cod CPV
- 71351810-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.500 RON
- Valoare atribuită
- 2.500 RON
- Data publicării
- 24.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 25.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.