Atribuită
Cumpărare directă
Lucrari de reparatii (IN PERIOADA DE GARANTIE A LUCRARILOR) , necesare a se executa la Gradinita cu program prelungit din strada Luminii :reparati uși demontare refacere spălat si demontare usi; refacere hidroizolatie terase intrare principală si terasă de la accesul etaj; reparati pereti interior si vopsitorie cu lavabila; reparati exterior terase si pereti cu vopsea decorativa; reparatii gresie
- Număr anunț
- DA28620823
- Autoritate contractantă
- Primaria Municipiului Orastie (CUI 4634515)
- Furnizor / câștigător
- HABITAT ANTREPRIZĂ SRL (CUI 37172510)
- Cod CPV
- 45000000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 26.335 RON
- Valoare atribuită
- 26.335 RON
- Data publicării
- 25.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 26.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.