Atribuită
Cumpărare directă
Pachet treceri de pietoni - 4 treceri de pietoni 8-12 mp ( microbila inclusa ): 900 lei bucata - 32 butoni reflectorizanti rutieri: 31,50 lei bucata - premarcaj si antemasuratori: 45 lei/ o trecere - maturat mecanic: 150 lei -transport: 150 lei ( Judet Constanta )
- Număr anunț
- DA28650760
- Autoritate contractantă
- COMUNA PESTERA (CONSILIUL LOCAL PESTERA) (CUI 4515360)
- Furnizor / câștigător
- NATUREMATECH S.R.L. (CUI 38924521)
- Cod CPV
- 34922100-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.088 RON
- Valoare atribuită
- 5.088 RON
- Data publicării
- 30.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 31.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.