Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de catering - mancare gatita cu divese legume si carne, garnitura de legume crude, desert - 1138 portii Compozitie: piure cartofi / pilaf orez / sote legume cu carne de pui / vita / porc / garnitura de rosii / castraveti / varza; desert - fructe / prajitura. Gramajul: 100 grame / portie mancare, 100 grame carne, 50 grame legume crude, 50 grame desert.
- Număr anunț
- DA28544758
- Autoritate contractantă
- SCOALA CLS I-VIII BIRNOVA (CUI 17130501)
- Furnizor / câștigător
- SWEET MIND S.R.L. (CUI 41030041)
- Cod CPV
- 55520000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.501 RON
- Valoare atribuită
- 16.501 RON
- Data publicării
- 10.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 11.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.