Atribuită Cumpărare directă

Vodafone Romania S.A. pune la dispozitia beneficiarului: - Internet Garantat 50 up to 75 Mbps + up to 100 Mbps National. Costul luna/ locatie este de 125 RONI fara TVA.

Număr anunț
DA28608227
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE PEDIATRIE SIBIU (CUI 11411672)
Furnizor / câștigător
VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
Cod CPV
72400000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.000 RON
Valoare atribuită
2.000 RON
Data publicării
23.08.2021 00:00
Data finalizării
25.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.000 RON

din 2.000 RON estimat