Atribuită
Cumpărare directă
Vodafone Romania SA pune la dispozitia beneficiarului: • Internet Fibra optica 75 mbps upto 100 mbps garantat simetric - 85 euro fara tva/luna. • Telefonie fixa Nelimitat fix national + 50 min mobil national + zona 1 fix international = 5 euro fara tva/luna. Total abonament lunar = 90 euro fara tva, reprezentand 447,88 lei fara tva. Echivalenta s-a facut la cursul Vodafone de 4,9765 lei, valabil pentru 11.08.2021. Perioada contractuala = 24 luni.
- Număr anunț
- DA28593783
- Autoritate contractantă
- Statiunea de Cercetare si Dezvoltare Pomicola Baneasa (CUI 1581530)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 64200000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.749 RON
- Valoare atribuită
- 10.749 RON
- Data publicării
- 19.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 20.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.