Atribuită Cumpărare directă

Vodafone Romania S.A. pune la dispozitia beneficiarului: Abonament tip 1 pt 5 utilizatori: RED X4- nelimitat voce mobila national si roaming SEE, nelimitat date nationale si 20 GB trafic de internet in țările SEE (Uniunea Europeană, Islanda, Lichtenstein și Norvegia), nelimitat minute/ sms internationale SSE mobil, 400 unitati si 2 GB trafic de date roaming zona: Balcani non UE, 2, 3, 4, 5; Abonament tip 2 pt 53 utilizatori: Red infinity - nelimitat voce mobila national si roaming SEE, 15GB trafic de date nationale; Abonament tip 3 pt 5 utilizatori: Start national - Nelimitat Minute, SMS in retea si fix national Nelimitat Voce nationala, 250 SMS; Abonament tip 3 pt 11 utilizatori: Start national - Nelimitat Minute, SMS in retea si fix national; Perioada contractuala 28 luni. Valoarea lunara este de 603 EURO fara TVA, reprezentand suma de 3001,31 RON fara TVA. Echivalenta a fost facuta la curs Vodafone de 1 EURO=4.9773 RON, valabil in data de 18.08.2021.

Număr anunț
DA28588094
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA JUDETEANA CONSTANTA (CUI 4301073)
Furnizor / câștigător
VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
Cod CPV
64212000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
84.036 RON
Valoare atribuită
84.036 RON
Data publicării
18.08.2021 00:00
Data finalizării
20.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

84.036 RON

din 84.036 RON estimat