Atribuită
Cumpărare directă
1 x RED INFINITY X3 1 x RED INFINITY X4 1 x RED INFINITY 15GB & 250 Min SEE 1 x Start National Nelimitat Minute Nationale + 250 SMS & 5GB Alte servicii: 1 x Instant Office 31 2 x Flexibil Office 17 Extraoptiune speedcap Valoare totala lunara servicii = 153 euro fara tva, reprezentand 761,46 lei fara tva. Echivalenta s-a facut la cursul Vodafone de 4,9769 lei, valabil pentru 13.08.2021
- Număr anunț
- DA28573162
- Autoritate contractantă
- COMUNA SLOBOZIA CIORASTI (CUI 4297843)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 64200000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.275 RON
- Valoare atribuită
- 18.275 RON
- Data publicării
- 16.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 16.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.