Atribuită Cumpărare directă

Vodafone Romania SA pune la dispozitia beneficiarului: Pachet 2000 sms/luna. Valoare pachet/luna = 66 euro fara tva. Perioada contractuala = 13 luni. Total valoare abonament/13 luni = 858 euro fara tva, reprezentand 4274,81 lei fara tva. Echivalenta s-a facut la cursul Vodafone de 4,9823 lei, valabil pentru 06.08.2021.

Număr anunț
DA28533447
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC SI PRIVAT AL MUNICIPIULUI SIBIU (CUI 14392265)
Furnizor / câștigător
VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
Cod CPV
64212000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.274 RON
Valoare atribuită
4.274 RON
Data publicării
09.08.2021 00:00
Data finalizării
09.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.274 RON

din 4.274 RON estimat