Atribuită Cumpărare directă

Pop-up textil drept; dimensiuni standard montat: 2,5 m lungime x 2,3 m inaltime; Structura aluminiu, conform machetei care va fi transmisa pe adresa de e-mail a firmei dumneavoastra.

Număr anunț
DA28554655
Autoritate contractantă
SECRETARIATUL GENERAL AL GUVERNULUI (CUI 4283422)
Furnizor / câștigător
TOT PRINT DEVELOPMENT SRL (CUI 30547310)
Cod CPV
35261000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.055 RON
Valoare atribuită
2.055 RON
Data publicării
11.08.2021 00:00
Data finalizării
12.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.055 RON

din 2.055 RON estimat