Atribuită Cumpărare directă

FOC DE ARTIFICII PROFESIONAL CU DURATA DE 4 MINUTE 80 - 120 EXPLOZII/MINUT, EFECTE, CALIBRE DIFERITE OFERTA SE POATE MODIFICA IN FUNCTIE DE BUGET

Număr anunț
DA28591184
Autoritate contractantă
Comuna Negresti (CUI 17474424)
Furnizor / câștigător
HABIC IOAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 42104511)
Cod CPV
24613200-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.000 RON
Valoare atribuită
3.000 RON
Data publicării
19.08.2021 00:00
Data finalizării
20.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.000 RON

din 3.000 RON estimat