Atribuită Cumpărare directă

Furnizare si montare usa de intrare si ferestre exterioare la Gradinita cu Program Normal Nr. 1 Balc conform ofertei depuse la sediul institutiei

Număr anunț
DA28552531
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR 1 BALC (CUI 21539475)
Furnizor / câștigător
ANDALISUM S.R.L. (CUI 21607839)
Cod CPV
44221000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.024 RON
Valoare atribuită
8.024 RON
Data publicării
11.08.2021 00:00
Data finalizării
12.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.024 RON

din 8.024 RON estimat