Atribuită
Cumpărare directă
Usi Radiologie: Usa glisanta plumbata 1350/2200 Pb=2mm 1buc Usa glisanta plumbata 1350/2200 Pb=2mm 1buc Usa glisanta plumbata 1100/2200 Pb=2mm 1buc Descriere Foaie usa: -grosime 38mm -plumb intergrat 2mm -suprafete melamina alba sau alte culori (optional tabla prevopsita rezisteta uv sau inox) -cant aluminiu eloxat (anodizat) -maner ingropat si maner forma U sau bara cu incuietoare -sina ghidaj parte inferioara incastrata -pana de ghidaj -sistem fixare carucioare Toc: -toc autoportant aplicat -mascari tabla vopsita in cap electrostatic -plumb intergrat 2-3mm Conform Referat Nr. 7850/06.07.2021 si Oferta Nr. 57/13.08.2021 (9700/13.08.2021)
- Număr anunț
- DA28574042
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL SIGHETU MARMATIEI (CUI 3627587)
- Furnizor / câștigător
- YPOINT GRIGORAŞ SRL (CUI 25792704)
- Cod CPV
- 44221230-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 26.700 RON
- Valoare atribuită
- 26.700 RON
- Data publicării
- 16.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 17.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.