Atribuită Cumpărare directă

Achizitia a doua boilere avand urmatoarele caracteristici: capacitate 300 litri, cu 1 serpentina marita ( supradimensionata), necesare centrelor din subordinea DGASPC Vrancea, dupa cum urmeaza : 1 buc. la MF Praslea si 1 buc. la MF Harap Alb, centre aflate in aceeasi locatie respectiv, Localitatea Focsani, str. Cuza-Voda nr. 56 . Produsele vor fi insotite de certificate de conformitate si certificate de garantie, facturile se vor emite pentru fiecare centru in parte. Livrarea se va face la centrele DGASPC Vrancea, iar transportul este inclus in pret . Livrarea produselor se va face in maxim 4 zile lucratoare de la achizitia din SEAP. Neonorarea comenzii de catre ofertantul castigator in timpul precizat, va duce la anularea achizitiei din SEAP .

Număr anunț
DA28566498
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VRANCEA (CUI 17101530)
Furnizor / câștigător
ETC ENERGY TERMOCLIMA CORPORATION SRL (CUI 37793240)
Cod CPV
44621200-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.200 RON
Valoare atribuită
4.200 RON
Data publicării
13.08.2021 00:00
Data finalizării
16.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.200 RON

din 4.200 RON estimat