Atribuită Cumpărare directă

Capac racitor ulei Mercedes Benz AF. Atasat regasiti CIV si poza pentru produsul solicitat. In cazul in care considerati ca produsul, care face obiectul acestei achizitii, corespunde cerintelor noastre, va rugam sa acceptati comanda.

Număr anunț
DA28577445
Autoritate contractantă
COMPANIA DE TRANSPORT PUBLIC SA Arad (CUI 1708600)
Furnizor / câștigător
LEADER AUTO PREMIUM SRL (CUI 29130378)
Cod CPV
34300000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.650 RON
Valoare atribuită
1.650 RON
Data publicării
17.08.2021 00:00
Data finalizării
19.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.650 RON

din 1.650 RON estimat